کربوکسی تراپی ، درمان و رفع چین و چروک، جوانسازی پوست و مقالات مرتبط در زمینه کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

لیزر فرکشنال چیست؟

روشی برای رفع ترک های تمام قسمت های بدن ، جوانسازی و درمان افتادگی پوست صورت و پلک ، پاکسازی پوست از جای جوش و لک ها. لیزر فرکشنال CO2 یا فراکسل چیست؟ یک روش درمان غیر تهاجمی ا ست که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته،اشعه لیزر را به هزاران اشعه میکروسکوپیک تقسیم می کند،فقط بخشی از پوست تحت تأ ثیر اشعه قرار می گیرد. نکته: لیزر فرکشنال حد واسط لیزرهای تخریبی وغیرتخریبی است. در حالی که لیزرهای تخریبی فقط روی ا پیدرم ( سلولهای سطح پوست ) اثر می گذارد و لیزرهای غیر تخریبی فقط روی درم ( لایه میانی پوست) مؤثر است، لیزر فرکشنال همزمان روی اپیدرم ودرم مؤثر است.

کاربردهای co2 فرکشنال

برای جوانسازی صورت و از بین بردن چین و چروک ها و صاف کردن سطح پوست از لیزر co2 فرکشنال استفاده می شود. در روش co2 فرکشنال شعاع لیزر به بخش های بسیار کوچکی تقسیم می شود و سطح پوست را تا حدود 1000 میکرون می سوزاند. نکته:قابل به ذکر است افرادی که برای جوانسازی پوست از را های گوناگون استفاده می کنند لیزر co2 فرکشنال ، سطح پوست را به طور یکنواخت نمی سوزاند بنابراین ترمیم پوست خیلی سریع تر و در طی 5 تا 6 روز صورت می گیرد .

کربوکسی تراپی یا تزریق گاز co2 چه عوارضی دارد ؟

کربوکسی تراپی یا تزریق گاز co2 برای جوانسازی،رفع چین و چروک های صورت،تولید کلاژن سازی در پوست و همچنین باعث افزایش خون در مویرگ های بدن می شود. یکی دیگر از راه هایی که بعد از تزریق بوتاکس برای جوانسازی و رفع خطوط در صورت موثر بود،تزریق کربوکسی تراپی می باشد.

پرسش های رایج در مورد کربوکسی تراپی

گاز دی اکسید کربن در در چرخه زندگی گیاهان،حیوانات در طبیعت و همچنین در بدن تمام افراد وجود دارد و معمولا از گاز دی اکسید کربه برای درمان استفاده می کنند. کربوکسی تراپی چه کاربردهایی دارد؟ رفع تیرگی چشم،رفع ترک های بدن بعد از بارداری،بلوغ و چاقی،رفع ترک های بدن بعد از بارداری،بلوغ و چاقی،از بین بردن اسکار،آکنه،کاهش سلولیت،کاهش چین و چروک های صورت،جوانسازی،برطرف کردن شلی و افتادگی پوست،از بین بردن چربی های صورت و بدن

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics