هایفوتراپی ، کاربردهای هایفوتراپی، جوانسازی پوست، رفع و کاهش چین و چروک و مقالات مرتبط در زمینه هایفوتراپی

هایفوتراپی درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی نوعی فرآیند است که بدون عمل جراحی با استفاده از دستگاه جوانسازی پوست صورت می گیرد. با کانونی کردن نور و امواجی که از دستگاه ساطع می شود را در یک نقطه متمرکز می کند و ناحیه مورد نظر گرم می شود. این گرما باعث می شود مولکول ها به ارتعاش دربیایند و سلول های آسیب دیده تخریب شوند. نحوه کار دستگاه هایفوتراپی چگونه است ؟ امواج اولتراسوند به مقداری بر نقطه مورد نظر آسیب دیده تایید می شود که به هیچ عنوان لایه سطحی پوست دچار آسیب نمی شود. این امواج در عمق پوست با یکدیگر تلاقی پیدا می کند و با تقویت اثر یکدیگر حرارتی بین 65 تا 70 درجه را تولید می کنند.

نواحی قابل درمان با هایفوتراپی

الف- ابرو و پیشانی ب- چانه ج- گردن "غبغب" د- شکم ه- ترک‌های پوستی عمل هایفوتراپی برای موارد دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد که شامل : 1- اصلاح خط فک 2- اصلاح افتادگی پوست، به‌ویژه در اطراف دهان 3- اصلاح افتادگی پلک 4- اصلاح چین‌های ایجادشده در پوست گردن 5- اصلاح پوست‌های شل و نازک شده 6- اصلاح خطوط ریز و چین ‌وچروک‌ها 7- اصلاح قرمزی و خشکی جزئی پوست 8- اصلاح ناهمواری‌های پوستی و یا بافت پوست. 9- اصلاح منافذ بزرگ

هایفوتراپی چیست؟

در حال حاضر این روش برای جوانسازی پوست صورت،گردن و بدن،سفت کردن پوست انجام می شود و در بسیاری از این موارد دارای FDA APPROVED است.یعنی مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا را دریافت کرده است. نحوه کار دستگاه هایفوتراپی امواج اولتراسونیک تا قسمت های عمیق پوست نفوذ کرده و با تمرکز کانونی این امواج و با ایجاد حرارت 65تا70 درجه منجر به تحریک و روند بهبودی و دوباره سازی الیاف کلاژن در نهایت جوانسازی و سفتی پوست در لایه زیرین پوست می شود.

جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی

هایفوتراپی نوعی روش برای لیفت صورت است و باعث کاهش چین و چروک های صورت و همچنین برای رفع افتادگی ،شلی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. هایفوتراپی روش نوین و بدون عمل جراحی است و با استفاده از امواج صوتی برروی لایه های زیرین پوست تابانده و باعث کشیدگی پوست صورت می شود و عمل لیفت را انجام می دهد. روش هایفوتراپی یکی از مفیدترین و موثرترین راه های جوانسازی پوست است و هیچ گونه آسیبی به پوست صورت وارد نمی کند. هایفوتراپی تنها در یک جلسه انجام می شود و عملی سرپایی، بدون درد ، خون ریزی می باشد.

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics