هیدرودرم ، روش هیدرودرم، لایه برداری پوست، آبرسانی پوست و مقالات مرتبط در زمینه هیدرودرم

هیدرودرم درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

مزیت های استفاده از آب رسانی به پوست یا هیدرو میکرودرم ابریژن

به کمک روش هیدرودرم میکرو ابریژن، می شود پوستی که در طول چند سال بر روی صورت ایجاد شده است را برداشت تا پوست صاف تری به وجود آید.به کمک روش هیدرومیکرودرم ابریژن ، جوش های سرسیاه و سرسفید به طور کامل از بین می رود. همچنین اجازه می دهد! که محصولات مخصوص، مراقبت های پوستی را بهترنماید. آب رسانی به پوست (میکرودرم ابریژن) برای بهبود بافت پوست ، کاهش چین و چروک ها ، حذف رنگدانه های ناخواسته و جوان سازی کلی پوست استفاده می گردد. این شیوه جهت درمان آکنه ها ، جوش های سر سیاه و جوش های دیگر بسیار تاثیر گذار می باشد.دلیل این موفقیت هم این موضوع می باشد که بدون ایجاد درد یا ناراحتی و با سرعت زیادی به راحتی آن را از میان می برد.

هیدرودرم پوست و مو چیست؟

نوعی دستگاه است که دستگاه گالوانیک و دزن هم به آن می گویند. معمولا با استفاده از جریان الکتریکی که تنظیم شده،ژل آبرسانی که همان ژل هیدرودرم یا ژل گالوانیک می باشد را یونیزه کرده و مایه را به لایه های عمیق پوست کرده که باعث آبرسانی بهترپوست خواهد شد. از موارد مهمی که با استفاده از این ژل می توان به نکات دیگر ان پی برد این می باشد که برای از بین بردن چین و چروک ها و بازگرداندن شادابی و جوانسازی پوست خواهد شد. لازم به ذکر است که دزن برای پاکسازی های عمقی پوست به کار می رود و از دیگر کارآیی آن تخلیه منافذ و رفع کردن منطقه ی پوست های چرب می باشد. نکته:کرم ابرسان یا همان مرطوب کننده که هر فردی از آن استفاده می کند مانند ژل آبرسان عمل نکرده و تنها به لایه های شاخی و مرده ی سطح پوست نفوذ کرده.

هیدرودرم و آبرسانی پوست

هیدرودرم و آبرسانی به پوست باعث تميز و تازه شدن و تأمين مجموعه‌ای از ويتامين‌ها و عناصر غذايي مورد نياز در عمق پوست می‌شود.با استفاده از روش هیدرودرم، سلول‌های مرده و خشک پوست حذف می شود و همزمان با آن،پوست تحريک می ‌شود تا مقدار بيشتری از،پروتئين کلاژن را که ترکيب اصی آن،عامل شادابی و درخشندگی پوست می شود،توليد می کند. نکته:اگر هیدرودرم و آبرسانی پوست به روش صحیح انجام نشود،موجب ایجاد خون مردگی و تغییر رنگ پوست می شود و در حالت شدید،این عوارض جانبی به صورت دائمی خواهد بود. موارد کاربرد هیدرودرم و آبرسانی پوست الف-هیدرودرم صورت هیدرودرم و آبرسانی پوست،ترکیبی از میکرودرم ابریژن بدون استفاده از ذرات کریستال،تکنولوژی مکش با محصولات بهداشتی است که پوست را به صورت آرام و مؤثر لایه برداری می کند و ظاهر آن را کاملاً لطیف، درخشان و شاداب می‌سازد. ب-هیدرودرم برای رفع جوش‌های صورت:

روش هیدرودرم میکرودرم ابریژن چگونه عمل می‌کند؟

هیدرودرم میکرودرم ابریژن باعث لایه ‌برداری پوست می‌شود. در طول این فرآیند به ‌طور همزمان ویتامین‌ها و مواد معدنی اصلی مورد نیاز به لایه‌های عمیق پوست فرد وارد می‌گردد. این شرایط درنهایت باعث می‌شود سلول‌های مرده و خشک ‌شده از روی پوست برداشته شود و فرآیند تولید کلاژن جدید و سالم در پوست تحریک گردد. مراحل درمان روش هیدرودرم میکرودرم ابریژن به شرح زیر هستند: الف- تمیز کردن ب- لایه برداری ج- مرطوب کردن

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics