لیزر کیوسوئیچ ، درمان لک پوستی و کک و مک، پاک کردن تاتو و خالکوبی و مقالات مرتبط در زمینه لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

پاک کردن تاتو با لیزر (Q swich)

بیشتر از ده میلیون آمریکایی تاتو دارند. به مرور زمان عده زیادی درخواست برداشت آن را دارند لیزرهای کوآلیتی - سیویچ ( Qسوئیچ) با ایمنی کامل بیشتر تاتوها را رفع می کنند . لیزر های پاسی در تاتو ثانیه رنگدانه های تاتو را هدف قرار میگیرند و آن ها را به ذرات ریزی تبدیل می نماید سپس این ذرات بوسیله انتقال اپیدرمی رنگدانه یا از طریق ماکروفاژها و سلول های ذره خوار حذف می شوند. تاتوهای حرفه ای رنگدانه های متراکم تر، عمیق تری را به نسبت آماتورها در لایه درم پوست وارد می کنند. بنابراین برداشت این تاتوها بسیار سخت تر خواهد بود. بخصوص انهایی که از تاتوهای چند رنگ یا حاوی رنگدانه های فلزی استفاده می کنند.

مشخصات لیزر کیوسوئیچ و رفع خالکوبی

تاتوها و انواع لکه های پوستی و همچنین،کک و مک ها و خال های بزرگ و کوچکی که معمولا بعد از بالا رفتن سن افراد برروی پوست و نواحی پوست به وجود می آید،از معضلات همیشگی خانوم ها به شمار می رود. از دوران قدیم روش هایی وجود داشت هم چون سوزاندن با دستگاه های حرارتی ،الکتریکی،لایه لیزر کیوسوئیچ ،جراحی برای درمان آن ها به کار می رود. نوعی لیزر دیگر وجود دارد به نام لیزر کیوسوئیچ.

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ برای درمان لک های قهوه ای پوست،انواع کک و مک های ناشی از نور خورشید و خال کوبی ها کاربرد دارد. همچنین لیزرکیوسوئیچ برای از بین بردن دائم لک های صورت در اثر افزایش نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کیوسوئیچ تنها در یک جلسه درمان لک های التهابی پوست را کاهش داده و به طور کامل از بین می برد. این نوع لیز دارای طول موج خاص (1064 نانومتر) بر روی پوست تابانده و توسط رنگ دانه های پوستی جذب می شود.

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics