لیزر کیوسوئیچ ، درمان لک پوستی و کک و مک، پاک کردن تاتو و خالکوبی و مقالات مرتبط در زمینه لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

پاک کردن تاتو با لیزر (Q swich)

بیشتر از ده میلیون آمریکایی تاتو دارند. به مرور زمان عده زیادی درخواست برداشت آن را خواهند داشت. لیزرهای کوآلیتی - سوییچ ( Qسوئیچ) با ایمنی کامل، بیشتر تاتوها را رفع می کنند. این لیزرها رنگدانه های تاتو را هدف قرار می دهند و آنها را به ذرات ریزی تبدیل می نمایند سپس این ذرات بوسیله انتقال اپیدرمی رنگدانه یا از طریق ماکروفاژها و سلول های ذره خوار حذف می شوند. تاتوهای حرفه ای رنگدانه های متراکم تر و عمیق تری را در لایه درم پوست وارد می کنند. بنابراین برداشت این تاتوها بسیار سخت تر خواهد بود. بخصوص آنهایی که از تاتوهای چند رنگ یا حاوی رنگدانه های فلزی استفاده می کنند. بیماری که پوست تیره دارد از تغییرات رنگدانه بیشتر آسیب می بیند. تاتوهای حرفه ای نیاز به درمان بیشتری دارند و تاتوهای قدیمی نسبت به تاتوی جدید به درمان، بیشتر پاسخ می دهد. تاتوهای سیاه و آبی تیره بیشتر از تاتوهای زرد به لیزر جواب می دهند.

مشخصات لیزر کیوسوئیچ و رفع خالکوبی

تاتوها و انواع لکه های پوستی و همچنین کک و مک ها و خال های بزرگ و کوچکی که معمولا بعد از بالا رفتن سن افراد بر روی پوست و نواحی پوست به وجود می آید می تواند باعث ناراحتی افراد شود. در گذشته روش هایی مانند سوزاندن با دستگاه های حرارتی، الکتریکی، جراحی و .. برای درمان آن ها به کار می رفت. نوعی لیزر دیگر به نام لیزر کیوسوئیچ برای درمان این نوع عارضه پوستی وجود دارد. لیزر کیوسوئیچ با استفاده از تکنولوژی لیزر، برای از بین بردن رنگدانه های فاسد شده، خال های مادرزادی گوناگون، گسترده، تاتوها و انواع خالکوبی ها به کار می رود. معمولا عملکرد نوع لیزر کیوسوئیچ با هدف قرار دادن رنگدانه هایی که در پوست نشانه گذاری شده اند به ملانین ناحیه تحت درمان می باشد.

لیزر کیوسوئیچ

• لیزر کیوسوئیچ برای درمان لک های قهوه ای پوست، انواع کک و مک های ناشی از نور خورشید و خال کوبی ها کاربرد دارد. • همچنین لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن دائم لک های صورت در اثر افزایش سن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. • کیوسوئیچ تنها در یک جلسه درمان لک های التهابی پوست را کاهش داده و به طور کامل از بین می برد. • این نوع لیزر دارای طول موج خاص (1064 نانومتر) بر روی پوست تابانده و توسط رنگدانه های پوستی جذب می شود. چگونگی به وجود آمدن لک های صورت : علت ایجاد انواع لک ها بر روی پوست صورت به وجود آمدن اختلالاتی در رنگدانه های پوستی می باشد. معمولا با افزایش رنگدانه ها، پوست تیره تر شده همین امر سبب ایجاد لک ها و یا ملاسما می شود. دلایل ایجاد لک های صورت و بدن : • تغییرات هورمونی • افزایش سن • مصرف داروهای شیمیایی

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics