کاشت ریش و سبیل، روش کاشت ریش و سبیل و مقالات مرتبط در زمینه کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

کاشت ریش وسبیل طبیعی

تعداد کثیری آقایان از مشکل رویش مو در نواحی صورت خود رنج می برند به همین خاطر به دنبال بهترین راه کار برای رفع این مسئله می گردند . یکی از راه کارهای درمان ، برای این مشکلات ، کاشتن موهای طبیعی است که هم می تواند نتایج اثربخش برای افراد ایجاد کند و هم می تواند دائمی باشد. کاشت موهای طبیعی آخرین تکنولوژی است که برای درمان آن از گرافت های مو ، بانک مو برداشته شده در نواحی صورت کاشته می شود . عمل پیوند مو به صورت سرپایی بوده ، از بیحسی موضعی به طوری که بیمار می تواند مسائل روزانه ی خود رسیده و به زندگی عادی پس از پیوند بازگردد.

کاشت ریش و سبیل برای چه افرادی مناسب است؟

یکی از دلایل زیبایی و جذابیت برای آقایان ریش و سبیل است که ظاهر شما به‌صورت بسزایی متفاوت می‌کند کاشت ریش و سبیل شما به‌صورتی که کاملا هماهنگ رشد ‌کند و باعث می شود شما خط ریشی بسیار زیبایی را مشاهده کنید. کاشت ریش و سبیل به چه صورت انجام می‌شود؟ در کاشت ریش و سبیل گرافت های مو از ناحیه بانک مو برداشته‌شده که این قسمت از مو به‌صورت طبیعی و در مقابل ضعیف شدن و ریزش مقاوم است و پس از جدا شدن در ناحیه دچار ریزش شده کاشته می‌شود. کاشت ریش و سبیل برای چه افرادی مناسب است؟ افزون بر آقایانی که به هر دلیل ریش و سبیل خود را ازدست‌داده‌اند؛کم‌پشت ویا اصلاً رشد نمی‌کند،مردانی که در ریش و سبیل آن‌ها جای خالی مشاهده می‌شود ازجمله افراد مستعد برای پیوند ریش و سبیل هستند. همچنین کسانی که دارای زخم یا جای سوختگی در صورت ویا جای بخیه در جراحی‌ها بر صورت آن‌ها پدیدار شده است می‌توانند کاشت ریش و سبیل انجام دهند که این امر می‌تواند جای زخم و بخیه آنان را بپوشاند.

کاشت ریش و سبیل در بیماری (آلوپسی آره آتا) بیهوده است

در میان انواع کاشت ریش و سبیل ،نوعی بیماری وجود دارد که به‌صورت طاسی منطقه‌ای که در آن دایره‌های کوچک و بزرگ در منطقه ریش و سبیل کاملاً از بین رفته که به ان آلوپسی آره آتا می‌گویند که کاشت ریش و سبیل در آن بیهوده است و در بعضی از مقالات نیز به ممنوع بودن کاشت ریش و سبیل در بیماری آلوپسی آره آتا اشاره نمود. ریزش موهای ریش و سبیل از دلایل زیاد برخوردار است که از انواع این اتفاقات می‌توان به ضربات شدید در اثر تصادفات رانندگی،سوختگی،مواد شیمیایی،برق‌گرفتگی و همچنین دلایل مادرزادی در افراد اشاره کرد و همچنین انواع بیماری‌های روانی مانند وسواس مو کندن نیز از دلایل ریزش موهای ریش و سیبل است.

افرادی که ریش هایشان دچار ریزش شده یا ریش ندارند

یکی از علائم بلوغ و مردانگی در آقایان ریش و سبیل است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت یک مرد دارد.بنابراین از دست دادن ریش و سبیل برای یک مرد به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس و کاهش عزت نفس کند. کاشت موی صورت تنها برای بازگرداندن موهای صورت نیست بلکه برای ایجاد موهای کلفت تر در ناحیه گونه و یا مناطق دارای اسکار یا آکنه نیز می‌باشد.کاشت موی صورت دلایل متعددی دارد که از آن می‌توان به شرایط مادر زادی یا به دنبال الکترولیز قبل ویا لیزر موهای زائد یا حتی ضربه و جراحت ناشی از سوختگی اشاره کرد و همچنین بسیاری از مشکلات و بیماری‌های سیستمیک وسواس ،باعث کاهش ریش و سبیل و از بین رفتن آن‌ها می‌باشد.

کچلی ریش

بیماری های قارچی یا درماتوفیت جزو بیماری های عفونی ، مری است که از حیوان یا اشیاء و گیاهان آلوده به انسان منتقل می شود . لایه های سطحی و میانی پوست را درگیر می کند . باعث بروز ضایعات پوسته ریزی دهنده و پلاک های حلقوی قرمز رنگ می شود .خارش معمولا وجود دارد و درد و تورم می تواند در عفونت فولیکولی مو اتفاق بیافتد معمولا کچلی از ناحیه ریش به سر یا بدن گسترش می یابد. نکته: برخی از بیماری های پوستی نظیر اگزما ( التهاب یا آماس پوست ) می تواند در ظاهر شبیه به این بیماری باشد.

چرا برخی افراد به دنبال کاشت ریش و سبیل هستند

برخی از آقایان از شکل رشد موهای ریش و سبیل خود ناراضی هستند . این افراد دارای ریش و سبیل کم پشت و یا دچار ریزش شده در برخی نقاط صورت هستند که این امر دلایل گوناگونی میتواند داشته باشد. این افراد از متقاضیان کاشت ریش و سبیل می توانند باشند. دلیل افزایش تقاضای کاشت ریش و سبیل طبیعی نیز کاملا مرتبط با مسئل زیبایی بوده و گذشت هر چه بیشتر زمان تقاضا برای کاشت ریش و سبیل و لیزر بخش های اضافه آن جهت زیباتر جلوه نمودن صورت فرد و تمیزی صورت برای آقایان ، افزایش پیدا میکند.

توصیه های قبل از عمل کاشت ریش

1- قبل از اقدام به عمل کاشت باید از سلامت کامل فرد با انجام معاینات و آزمایشات اطمینان حاصل کرد. 2- عدم استفاده از مصرف الکل و استعمال دخانیات. 3- عدم مصرف انواع داروهای ضدالتهابی ،غیراستروئیدی"پروفن". 4- عدم مصرف غذاهایی که حاوی سیر و پیاز است. 5- عدم استفاده از انواع ویتامین ها . توصیه های بعد از کاشت ریش : بیمار می تواند روز بعد از عمل به محل کار خود بازگردد.تنها مقداری قرمزی و التهاب در نواحی کاشت شده دیده می شود موهای کاشته شده بعد از 2 الی 4 هفته شروع به ریزش می کنند اما فولیکول"پیازمو"در پوست باقی می ماند و پس از 3 ماه موهای جدید شروع به رویش می کنند.به مرور رنگ و ضخامت موها همانند موی طبیعی خود فرد می شود.

ویتامین های مفید و مهم در تقویت ریش و سبیل

در زمان قدیم یک جمله میان افراد رد و بدل شده بود که ریش در آقایان نماد مردانگی آن ها است.رشد سریع و خوب ریش و سبیل و همچنین پرپشتی آن ها در مردان،به نشانه قدرت،غرور و بزرگ ترین افتخار برایشان می باشد. امروزه بیشتر آقایان دنبال راهی برای رشد سریع موهای ریش و سبیل شان و همچنین جلوگیری از ریزش موهای صورت هستند. در بیشتر مواقع رشد آهسته موهای صورت به رژیم های غذایی هم وابسته است.ویتامین هایی موجود هستند که باعث رشد ریش و سبیل در مردان و جلوگیری از ریزش موهای صورت می شوند. از دسته ویتامین هایی که در تسریع رشد موی صورت بسیار موثر است، ویتامین"B"،" A"،"C " می باشد.

کاشت مو،ریش و سبیل برای مردان

امروزه عمل کاشت ریش و سبیل در بسیاری از مردان، در سراسر جهان افزایش یافته است. در بیشتر مردان به دلیل زخم،جراحت و یا به دلایل ژنتیکی محل رویش ریش و سبیل آن ها با کم پشتی شدید مواجه است،با انجام دادن عمل کاشت ریش و سبیل دائم می توان این مشکل را رفع کرد. معمولا در افرادی که بین سن 20 تا 22 سالگی هستند می توان کاشت ریش موفق تری داشته باشند به دلیل این که در این سن، سطح هورمون ها به مقدار پایه می رسد. وقتی مردان عمل کاشت ریش و سبیل انجام می دهند بلافاصله بعد از کامل شدن درمان کاشت ریش و سبیل،شاهد نتایج درمان می شوند که ظاهری کاملا طبیعی دارد.

کاشت ریش برای چه اقداماتی به کار می رود؟

کاشت ریش و سبیل برای پوشاندن جای زخم،اسکار و آکنه استفاده می شود. کاشت ریش و سبیل در نواحی روی چانه و بالای لب انجام می شود. نکته: در روش کاشت ریش و سبیل همانند ،کاشت مو،موها از پشت سر و اطراف سر برداشته می شوند. از مزیت های کاشت ریش و سبیل : در این روش موها به صورت دائمی است و همانند دیگر موهای سر رشد می کند. کاشت ریش و سبیل به صورت کاملا طبیعی است به دلیل آن که موهای کاشته شده از بدن خود شخص است.

کاشت ریش و سبیل

از آنجایی که ریش آقایان باعث جذابیت آنها می گردد، لذا بسیاری از مردان، از روند رشد ریش خود بشدت ناراضی هستند و بدنبال راهی می گردند تا آن را تقویت کنند. روش کاشت ریش و سبیل، به این صورت است که فولیکول‌های مو از نقاط اهدا کننده به بخش‌های دچار طاسی تحت عنوان نواحی گیرنده با حداقل تهاجم انتقال می یابد. از مهمترین عوامل ريزش مو در ريش و سبيل : 1- وجود جای زخم ناشی از عمل جراحی ، سوختگی يا ضربه

Real Time Analytics

کلمات کلیدی کاشت ریش و سبیل :