میکرودرم ، کاربردهای میکرودرم، بازسازی پوست، درمان و رفع چین و چروک و مقالات مرتبط در زمینه میکرودرم

میکرودرم درمانگاه تخصصی پوست و مو کوروش

میکرودرم ابریژن Microdermabrasion

میکرودرم ابریژن دستگاهی جهت رفع چین و چروک پوست،رفع ملاسما و تمام لک های غیر مادرزادی پوست،رفع جای آکنه و کک و مک صورت،رفع سوراخ های ریز پوست،جوانسازی و شفاف سازی پوست،براق کنندگی و خارج کردن جوش های سرسیاه و سر سفید از پوست، و ...به کار گرفته می شود. تاریخچه : میکرودرم (Microdermabrasion) نخستین ‌بار در سال ۱۹۸۵ در کشور ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت. بعد از آن در بیشتر کشورهای اروپایی به ‌عنوان روش بدون عارضه و جوان‌ سازی پوست در تبلیغات ثبت شد.

کاربردهای درمانی میکرودرم

رفع چین و چروک پوست،رفع جای جوش و آکنه،رفع جای سوختگی،رفع خراش های و لک ها ی ناشی از حاملگی،آفتاب سوختگی و کک و مک از پوست صورت. روش انجام در ابتدا پوست تمیز می گردد و از آرایش و چربی کاملاً پاک می شود،سپس با استفاده از دسته پروب دستگاه به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن سایش در جهات مختلف و روی قسمتهای مختلف انجام می گردد. زمان لازم صحیح بر روی پوست حدوداً 20 الی30 دقیقه در صورت و 20 دقیقه در نواحی گردن که میکرودرم ابریژن انجام می گردد.

مایکرودرم آبریژن

از روش‌های مفید در درمان اسکار آکنه مایکرودرم آبریژن می باشد،همچنین یکی از مشکلات افراد باز شدن منافذ پوست میباشد که عمدتاً در خانم‌ها و آقایان وجود دارد که از روش‌های درمان این مشکلات استفاده مایکرودرم آبریژن است که با تعدادی جلسات فواید بافت سازی ،محکم‌تر شدن پوست،و کوچک‌تر شدن منافذ پوست نیز قابل مشاهده است. روش مایکرودرم آبریژن بسیار مفید و بدون عارضه است و پوستی شاداب و زیبا را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید در تمامی جشن‌ها و مراسم زندگی خود با استفاده از این دستگاه پوستی زیبا و براق داشته باشید. روش مایکرودرم آبریژن هیچ نیازی به بی‌حسی و تزریق ندارد و باعث عوارضی مانند خونریزی و درد نیست.

میکرودرم ابریژن

دستگاه میکرودرم،دستگاهی است که توسط آن کریستال های اکسیدآلمینیوم روی پوست پمپ میشود.این پودربه همراه سلول های مرده پوست از روی پوست ساکشن میشود و داخل محفظه ای جمع می شود.این روش باعث بهتر شدن خونرسانی و فعال شدن فیبروپلاست ها و کلاژن سازی می شود،در نتیجه باعث ترمیم و بازسازی پوست می شود.انجام کار بدون درد،بی حسی،عوارض خاصی است که در عرض 20-5 دقیقه انجام می گیرد. درچه موارد ازمیکرودرم استفاده می شود. رفع چین و چروک سطح پوست،کاهش اسکار"آکنه"،کم شدن منافذپوستی،روشن شدن،سینه پوست،جوانسازی،بازسازی پوست.

Real Time Analytics