درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کوروش

سوالات متداول کاشت ابرو، درباره کاشت ابرو بیشتر بدانیم، مراحل عمل کاشت ابرو چگونه است و ...

آیا کسی که در گذشته ابروهایش را تاتو کرده می تواند کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، حتی کسی که قبلا چندین بار عمل تاتو بر روی ابروی خود انجام داده و حالا به دلایل مختلف مثل فرم یکنواخت تاتو، عدم قرینگی تاتوها، تغییر رنگ دادن قسمتی از تاتو و ... هر روز مجبور به استفاده از مداد ابرو روی تاتوی خود که کاری خسته کننده است می باشد، می تواند روی تاتوی (یا تاتوهای قبلی) خود کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهد.

سوالاتی در کاشت ابرو

درکاشت ابرو، از موهای کدام ناحیه استفاده می شود و آیا این موها، موهای خاصی می باشند؟ در واقع کاشت ابرو، مثل کاشت مو یک نوع پیوند بافت زنده می باشد. به همین دلیل در این نوع کاشت، ناحیه بانک مو یا دهنده (Donor)، ناحیه پشت سر می باشد و ناحیه گیرنده، محل کاشت ابرو می باشد. اما کاشت ابرو در مقایسه با کاشت موی سر، کار بسیار تخصصی تر و ظریف تری است. به این معنا که برای کاشت ابروی صحیح و اصولی ابرو، که بعدا زاویه موهایش با خواب صحیح و درست رشد کند باید بسیار ماهرانه و حرفه ای بتوانیم فقط تعداد محدود و خاصی از موهای پشت سر فرد را انتخاب کنیم تا از نظر قطر مو، رنگ مو، میزان انحنای هر تار مو برای کاشت ابرو در ناحیه مورد نظر مناسب باشد و بعد هر فولیکول مو را بطور ماهرانه و با خواب صحیح درون منفذ بسیار ریزی که در پوست ابرو ایجاد کرده ایم قرار دهیم.

درباره کاشت ابرو بیشتر بدانیم

برای کاشت ابرو از موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود. سوالاتی که برای بیشتر افراد مراجعه کننده به وجود می آید به شرح زیر است: آیا امکان کاشت ابرو وجود دارد؟ بله. همه می توانند کاشت ابرو انجام دهند. برای انجام کاشت ابرو، تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد را با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته شده و در نواحی ابروها پیوند یا کاشت انجام می شود. چرا اغلب خانم ها از انجام دادن عمل کاشت ابرو اطلاعاتی ندارند از یک سو به دلیل عدم اطلاع رسانی کافی در مورد کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی خود فرد و از سوی دیگر به دلیل تبلیغات تاتو، هاشور ابرو یا پرپشت کردن ابروها، به طور صد در صد تضمینی که از سمت آرایشگاه‌ها به افراد می رسد، افراد معمولا اقدام به تاتو و هاشور کردن ابروها در آرایشگاه ها می‌نمایند.

کاشت ابرو به چه صورت انجام می شود؟

کاشت ابروی طبیعی با استفاده از موهای سر انجام می شود. بخش کوچکی از موهای سر در ناحیه ابرو پیوند زده می شود. بسیاری از افراد با کندن تارهای ابروی خود جهت مدل دادن و باریک کردن ابروها، باعث شده اند که موهای ابرو به طور دائم از بین برود در نتیجه برای ترمیم ابروهای از دست رفته خود از تاتو یا هاشور ابرو استفاده می کنند، شاید تا مدتی انجام دادن روش تاتو بسیار خوشایند باشد ولی ابروی طبیعی جذاب تر و زیباتر خواهد بود. امروزه پزشک های متخصصی وجود دارند که می توانند بخش کوچکی از موهای پشت سر را برداشته و با رعایت دقیق خواب موها در ناحیه ابرو جایگزین نمایند. ابروهای بدست آمده بسیار نزدیک به ابروی طبیعی و زاویه مشابه خواب موهای ابرو می باشد.

Real Time Analytics