درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کوروش

سوالات کاشت مو، روش های کاشت مو، هزینه کاشت مو، گرافت و ...

برای انجام کاشت مو به چند جلسه نیاز دارم؟

سوال: سلام وقت بخیر. برای انجام کاشت مو به چند جلسه احتیاج دارم. و چه روزهایی می توان مراجعه کرد. و هزینه تقریبی کاشت مو چقدر است. با تشکر نام : وحید قربانی پاسخ: کاشت مو، در کلینیک کوروش طی یک روز انجام می شود و هزینه آن 3 الی 6 میلیون تومان است که به وسعت طاسی بستگی دارد.

سوالات متداول در انجام عمل کاشت مو

آیا نیاز است که بعد از انجام پیوند مو به طور مرتب برای کنترل به پزشک مراجعه نمود؟ خیر، روز بعد از پیوند مو تنها جهت ویزیت و برداشت پانسمان و شستشوی سر مراجعه کنید. و در روش FUT ده روز بعد از عمل برای کشیدن بخیه های پشت سر، و برای روش FIT دو هفته بعد برای کنترل کار نیاز به مراجعه مجدد می‌باشد. ویزیت بعدی 6-9 ماه بعد از کاشت خواهد بود. موهای من خیلی چرب است آیا این عامل با نتیجه پیوند ارتباطی دارد. آیا میزان چرب بودن پوست سر پس از کاشت مو تغییر خواهد کرد؟ چرب بودن پوست سر به دلیل بالا بودن فعالیت غدد چربی واقع در اعماق پوست و متصل به ساقه مو می باشد. این موضوع، ارتباطی با نتیجه خوب و بد کاشت مو ندارد. فقط در صورت وجود آن باید دفعات شستشوی سر را بیشتر کرد. بعد از کاشت موی طبیعی، میزان چربی سر به دلیل افزایش تعداد فولیکول های مو در منطقه طاس زیاد می شود،که اهمیتی ندارد.

کاشت مو و روش های آن

انواع روش کاشت مو : موی سر انسان از مواردی است که به جهت زیبایی اهمیت بسیاری دارد علاوه بر خوش حالت بودن مو، حجم مو نیز بسیار مهم است به طوری که از دست دادن حجم مو موجب ناراحتی و حتی از دست دادن اعتماد به نفس افراد می‌شود. بنابراین انسان همواره به دنبال راهی برای رفع این قبیل مشکلات است. به طور کلی برای کاشت مو،از روش های FIT وFUT استفاده می شود : کاشت مو به روش FUT یک ناحیه از پشت سر به عنوان ناحیه بانک مو (دهنده) انتخاب می شود و نواری حاوی تراکم مشخصی از مو برداشت می شود که پس از آن واحدهای فولیکولی به صورت گرافت آماده شده و با استفاده از ابزار مخصوص در ناحیه گیرنده قرار داده و کاشت می شود.

سوالات متداول کاشت مو

1- کاشت مو چیست؟ به انتقال پیازهای دائمی مو از پشت سر به نواحی بدون مو در سر، ریش، ابرو و یا هر قسمت دیگری از بدن با ظرافت بالا کاشت می گویند. به دلیل اینکه موها بصورت طبیعی از بدن خود شخص برداشت می شود، هیچگونه خطری نداشته و بسیار زیبا و موثر می باشد. 2- کاشت مو همراه با جراحی است؟ خیر، روشهایی در کاشت مو موجود است که بدون جراحی انجام می پذیرد. کاشت مو با روش بی حسی موضعی انجام می شود. 3- گرافت مو چیست؟ موها از یک نقطه از پوست سر به صورت تک شاخه تا چهار شاخه خارج شده اند که به هریک از دسته های یک تا چهار‌تایی گرافت مو می گویند. هر یک از گرافت ها شامل یک یا چند پیاز مو می باشد که ساقه آنها از یک نقطه رشد می کند و از آنها برای کاشت مو استفاده می شود. 4- چه ضمانتی وجود دارد که پس از پیوند مو، تمامی موهای کاشته شده به رشد خودشان ادامه دهند؟ پس از اتمام کاشت مو، در صورت تمایل، ضمانت نامه کتبی و دائمی به اشخاص داده می شود.

Real Time Analytics